Sehpa


Blok:
Hızlı Gözat

2 Bölmeli Metal Orta Sehpa (Bgm 107)

(0)
450 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak metal şık bir orta sehpa.. Kullanılan Malzeme:  Sehpamız 1.5mm kalınlığında kutu profilden üretilmiştir. Emsalleri 1mm kalınlığında olanlardan farklı olarak, dayanıklı ve uzun ömürlü olması için 1.5mm kalınlık tercih edilmiştir. (30x20)Boya: Sehpamız 1mm kalınlığında siyah yarım..

Hızlı Gözat

3 Bölümlü Metal Orta Sehpa

(0)
455 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak metal şık bir orta sehpa.. Kullanılan Malzeme:  Sehpamız 1.5mm kalınlığında kutu profilden üretilmiştir. Emsalleri 1mm kalınlığında olanlardan farklı olarak, dayanıklı ve uzun ömürlü olması için 1.5mm kalınlık tercih edilmiştir.Boya: Sehpamız 1mm kalınlığında siyah yarım parlak fır..

Hızlı Gözat

4 Bölmeli Metal Orta Sehpa (Bgm 106)

(0)
469 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak metal şık bir orta sehpa.. Kullanılan Malzeme:  Sehpamız 1.5mm kalınlığında kutu profilden üretilmiştir. Emsalleri 1mm kalınlığında olanlardan farklı olarak, dayanıklı ve uzun ömürlü olması için 1.5mm kalınlık tercih edilmiştir. (30x20)Boya: Sehpamız 1mm kalınlığında siyah yarım..

Hızlı Gözat

Camlı Metal Orta Sehpa (Bgm 111)

(0)
419 ₺

AçıklamaEvinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak metal şık bir orta sehpa.. Kullanılan Malzeme:  Sehpamız 1.5mm kalınlığında kutu profilden üretilmiştir. Emsalleri 1mm kalınlığında olanlardan farklı olarak, dayanıklı ve uzun ömürlü olması için 1.5mm kalınlık tercih edilmiştir. (20x20)Boya: Sehpamız 1mm kalınlığında siyah ..

Hızlı Gözat

Camlı Metal Orta Sehpa (Bgm 113)

(0)
388 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak metal şık bir orta sehpa.. Kullanılan Malzeme:  Sehpamız 1.5mm kalınlığında kutu profilden üretilmiştir. Emsalleri 1mm kalınlığında olanlardan farklı olarak, dayanıklı ve uzun ömürlü olması için 1.5mm kalınlık tercih edilmiştir. (20x20 - 1x1) Boya: Sehpamız 1mm kalınlığında si..

Hızlı Gözat

Camlı Metal Orta Sehpa (Bgm 108)

(0)
416 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak metal şık bir orta sehpa.. Kullanılan Malzeme:  Sehpamız 1.5mm kalınlığında kutu profilden üretilmiştir. Emsalleri 1mm kalınlığında olanlardan farklı olarak, dayanıklı ve uzun ömürlü olması için 1.5mm kalınlık tercih edilmiştir. (20x20)Boya: Sehpamız 1mm kalınlığında siyah yarım..

Hızlı Gözat

Camlı Metal Orta Sehpa (Bgm 112)

(0)
387 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak metal, şık bir zigon sehpa...Kullanılan Malzeme:  Sehpamız 1.5mm kalınlığında kutu profilden üretilmiştir. Emsalleri 1mm kalınlığında olanlardan farklı olarak, dayanıklı ve uzun ömürlü olması için 1.5mm kalınlık tercih edilmiştir. (20x20)Boya: Sehpamız 1mm kalınlığında siyah yarım parlak fırın bo..

Hızlı Gözat

Camlı Metal Orta Sehpa (Bgm 116)

(0)
402 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak metal şık bir orta sehpa.. Kullanılan Malzeme:  Sehpamız 1.5mm kalınlığında kutu profilden üretilmiştir. Emsalleri 1mm kalınlığında olanlardan farklı olarak, dayanıklı ve uzun ömürlü olması için 1.5mm kalınlık tercih edilmiştir. (20x20)Boya: Sehpamız 1mm kalınlığında siyah yarım pa..

Hızlı Gözat

Camlı Metal Orta Sehpa (Bgm 117)

(0)
393 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak metal şık bir orta sehpa.. Kullanılan Malzeme:  Sehpamız 1.5mm kalınlığında kutu profilden üretilmiştir. İç demirleri 10mm içi dolu yuvarlak demirden üretilmiştir. Emsalleri 1mm kalınlığında olanlardan farklı olarak, dayanıklı ve uzun ömürlü olması için 1.5mm kalınlık tercih edilmiştir...

Hızlı Gözat

Camlı Metal Orta Sehpa (Bgm115)

(0)
416 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak metal şık bir orta sehpa..Sonsuzluk figürlü metal orta sehpa Kullanılan Malzeme:  Sehpamız 1.5mm kalınlığında kutu profilden üretilmiştir. Emsalleri 1mm kalınlığında olanlardan farklı olarak, dayanıklı ve uzun ömürlü olması için 1.5mm kalınlık tercih edilmiştir. (30x30)Boya: Sehpam..

Hızlı Gözat

Çok Fonksiyonlu 2 Çekmeceli Ahşap Orta Sehpa (Bga 104)

(0)
746 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak hem fonksiyonel hemde şık bir tasarımı olan 1. sınıf malzemeden üretilmiş orta sehpa.Gizli 2 Çekmeceli Tasarım Ödüllü Orta Sehpa Kullanılan Malzeme:  Sehpamızın bütün ahşap aksamları 18mm kalınlığında 1. sınıf mdf den üretilmiştir.Raylar: Sehbamız da kullanılan bütün raylar teleskopik r..

Hızlı Gözat

Çok Fonksiyonlu 4 Çekmeceli Ahşap Orta Sehpa (Bga 101)

(0)
809 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak hem fonksiyonel hemde şık bir tasarımı olan 1. sınıf malzemeden üretilmiş orta sehpa. Kullanılan Malzeme:  Sehpamızın bütün ahşap aksamları 18mm kalınlığında 1. sınıf mdf' den üretilmiştir.Raylar: Kullanılan bütün raylar teleskopik raydır. Ve hepsi 1. sınıf frenli raydır.Ayaklar: Sehpa ..

Hızlı Gözat

Çok Fonksiyonlu 4 Çekmeceli Ahşap Orta Sehpa (Bga 102)

(0)
809 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak hem fonksiyonel hemde şık bir tasarımı olan 1. sınıf malzemeden üretilmiş orta sehpa. Kullanılan Malzeme:  Sehpamızın bütün ahşap aksamları 18mm kalınlığında 1. sınıf mdf' den üretilmiştir.Raylar: Kullanılan bütün raylar teleskopik raydır. Ve hepsi 1. sınıf frenli raydır.Ayaklar: S..

Hızlı Gözat

Çok Fonksiyonlu 4 Çekmeceli Ahşap Orta Sehpa (Bga 103)

(0)
793 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak hem fonksiyonel hemde şık bir tasarımı olan 1. sınıf malzemeden üretilmiş orta sehpa.Gizli 4 Çekmeceli Tasarım Ödüllü Orta Sehpa Kullanılan Malzeme:  Sehpamızın bütün ahşap aksamları 18mm kalınlığında 1. sınıf mdf den üretilmiştir.Raylar: Sehbamız da kullanılan bütün raylar teleskopik r..

Hızlı Gözat

Metal Orta Sehpa (Bgm 105)

(0)
345 ₺

Evinize veya iş yerinize yeni bir boyut katacak metal şık bir orta sehpa.. Kullanılan Malzeme:  Sehpamız 10mm çapında içi dolu demirden üretilmiştir. Emsalleri içi boş demirden üretilirken, biz uzun ömürlü ve üzerine konulacak aşırı yüklerde eğilmemesi için içi dolu demir kullanmayı tercih ettik.Boya: Sehpamız 1mm kalınlığında ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)